Światłowód dla firm

Łącze światłowodowe dla firm
Założymy, skonfigurujemy i obsłużymy łącze światłowodowe dla Twojej firmy.
Konkurencyjna oferta

Krótki czas realizacji

W Telkonet zdajemy sobie sprawę, że nie każdy jest technologicznym entuzjastą znającym się na światłowodach i internetowej transmisji danych.

Nie chowamy się za rozbudowanymi działami sprzedaży, dlatego działamy szybciej niż inni. Potrafimy opracować złożone projekty infrastruktury sieciowej w dużych firmach, hotelach, centrach handlowych i optymalizować koszty urządzeń. Pracujemy zarówno z odbiorcami finalnymi, jak i biurami projektowymi i architektonicznymi.

Rozumiemy biznesy naszych Klientów

Dlatego potrafimy zapanować nad całym procesem wdrożenia, przygotować umowy i zaoferować istotnych i sprawdzonych operatorów światłowodów.

Światłowód od A do Z

Dla nas łącza internetowe to wieloletnia pasja, poparta doświadczeniem, udanymi realizacjami i wdrożeniami. To dlatego wiemy, że możemy pomóc Twojej firmie wybrać najlepszego dostawcę światłowodu, przygotować projekt, infrastrukturę i wdrożyć rozwiązanie. Zapewnimy niezawodne i bezpieczne połączenie internetowe jako codzienne wsparcie dla Twojego biznesu.
Światłowód Kraków

Nasi klienci nas lubią

Instalacje sieciowe | WIFI

Dlaczego Telkonet?

Jesteśmy niewielką firmą, ale mamy mocne strony, o których nie boimy się pisać i mówić. Spotkajmy się i porozmawiajmy o naszym doświadczeniu, wsparciu i o tym, jak możemy obniżyć koszty instalacji sieciowej.
Doświadczenie
Mamy 9 lat doświadczenia i zrealizowane setki projektów i tysiące instalacji.
Nasze doświadczenie wynika z pasji, a o sieciach wiemy naprawdę wszystko. Pracujemy w technologiach GSM, LTE, WiFi, 3G, 4G, a na 5G jesteśmy przygotowani. Oferujemy sprawdzone rozwiązania, a do niestandardowych zleceń podchodzimy z zaangażowaniem.
Wsparcie
Nie zostawiamy wdrażanych projektów bez wsparcia. Możesz nas spytać o wszystko.
Nasi klienci mają pełną informację na każdym etapie realizacji projektu. Wyjaśniamy nietechnicznym językiem wszelkie wątpliwości a przygotowane instalacje możemy objąć opieką 24/7.
Optymalizacja
Obniżamy rachunki w Twojej firmie, dobieramy najlepsze rozwiązania. Optymalizujemy zbędne wydatki.
Czy chciałbyś zmniejszyć swoje rachunki nawet do 50%? Tworzone przez nas analizy powstają w oparciu o szczegółowy wywiad i analizę zapotrzebowania, co pozwala nam wdrażać rozwiązania uszyte na miarę.