Wirtualne Centrale Telefoniczne

Wirtualne Centrale Telefoniczne – .
Dostarczymy telefon do testów w ciągu 3 dni.

Chcesz przetestować nasze rozwiązanie?

Wiemy, że dla wielu branż telefon wciąż pozostaje głównym kanałem służącym do budowania relacji z klientami, ich utrzymywania i obsługi. Wiemy również, że w biznesie opartym o kontakt telefoniczny ważna jest stabilność i ciągłość działania, a także możliwość zdalnej konfiguracji i integracji z systemami CRM. Wirtualne centrale telefoniczne są najlepszym możliwym rozwiązaniem dla każdej firmy działającej w oparciu o połączenia telefoniczne. Są tak dobre, że w ciągu 3 dni jesteśmy w stanie dostarczyć urządzenie do testów.
Centrala działa, nawet jeśli w Twojej firmie braknie prądu.
Miejsca, energii, czasu...
Przekierowania na telefon komórkowy w przypadku awarii.
CRM
Możliwość konfiguracji z systemem CRM.

Czy wiesz, że wirtualne centrale telefoniczne dają nieskończone możliwości konfiguracji?

Nagrywanie rozmów, kolejkowanie, przekierowywanie połączeń, historia połączeń…

Więcej możliwości odbierania połączeń

Wirtualne centrale telefoniczne pozwalają na odbieranie połączeń z wykorzystaniem aparatów telefonicznych, komputera z zestawem słuchawek i mikrofonu oraz aplikacji komórkowej.
Komputer
Telefon VoIP
Aplikacje Android lub iOS

Działamy szybko

Wiemy, że nikt nie lubi czekać zbyt długo na ofertę, czy konsultację techniczną. Działamy szybko, identyfikujemy zapotrzebowanie i realizujemy usługę. A jeśli chcesz nas sprawdzić, to gwarantujemy, że dostarczymy przygotowane do testów urządzenie w ciągu maksymalnie trzech dni.
centrale telefoniczne dla firm

Nasi klienci nas lubią

Instalacje sieciowe | WIFI

Dlaczego Telkonet?

Jesteśmy niewielką firmą, ale mamy mocne strony, o których nie boimy się pisać i mówić. Spotkajmy się i porozmawiajmy o naszym doświadczeniu, wsparciu i o tym, jak możemy obniżyć koszty instalacji sieciowej.
Doświadczenie
Mamy 9 lat doświadczenia i zrealizowane setki projektów i tysiące instalacji.
Nasze doświadczenie wynika z pasji, a o sieciach wiemy naprawdę wszystko. Pracujemy w technologiach GSM, LTE, WiFi, 3G, 4G, a na 5G jesteśmy przygotowani. Oferujemy sprawdzone rozwiązania, a do niestandardowych zleceń podchodzimy z zaangażowaniem.
Wsparcie
Nie zostawiamy wdrażanych projektów bez wsparcia. Możesz nas spytać o wszystko.
Nasi klienci mają pełną informację na każdym etapie realizacji projektu. Wyjaśniamy nietechnicznym językiem wszelkie wątpliwości a przygotowane instalacje możemy objąć opieką 24/7.
Optymalizacja
Obniżamy rachunki w Twojej firmie, dobieramy najlepsze rozwiązania. Optymalizujemy zbędne wydatki.
Czy chciałbyś zmniejszyć swoje rachunki nawet do 50%? Tworzone przez nas analizy powstają w oparciu o szczegółowy wywiad i analizę zapotrzebowania, co pozwala nam wdrażać rozwiązania uszyte na miarę.